Resultatliste søndag 27.8.2000 (21. gang)

Resultatliste søndag
27.8.2000 (21. gang)

Aktivklasser:
M 16-20 år: 1. Jo Eirik Gjul, Tingvoll FIK 35.08, 2. Frode Hansen,
Sunndal FIK 38.14 , 3. Gudleik Engdal, Torvikbukt 40.00, 4. Svein Bergheim,
Torjulvågen il 42.51.
M 35-39 år: 1. Terje Gautvik, Fræna FIK 34.11 (dagens beste tid menn),
2. Terje Wikan, Tustna il 36.02, 3. Magne Bjørnerem, Midsund il 41.25.
M 40-44 år: 1. Jan Arne Nygård, Vegvesenet 42.24, 2. Per Gunnar Kvendbø,
Tingvoll FIK 43.20, 3. Jan Kåre Stensø DNM-klubb, 47.08.
M 45-49 år: 1. Per Gunnar Holte, Sunndal FIK 37.34, 2. Kjell Smevåg, Il
Norodd 40.21.
M 50-54 år: 1. Asbjørn Østerbø, Fræan FIK 39.02.
M 55-59 år: 1. Sigmund Julshamn, Fræna FIK 39.08, 2. Harry Sollie,
Jernbanenes il Tr.heim 40.03, 3. Bjørn Malme, Ekko-Aureosen 40.58, 4. Trygve
Gule, Molde-Olymp 43.26, 5. Martinus Lervåg, Il Bryn 44.17.
M 60-64 år: 1. Noralf Røvik, Molde- Olymp 48.04.
M 70-74 år: 1. Ole Alvheim, Norodd 1.03.11.

K 16-20 år: 1. Turi Malme, Fræna FIK 39.13(dagens beste tid kvinner)

K 45-49 år: 1. Bente Pettersen Sande, Sunndal il 49.57.
K 55-59 år: 1. Anny Malme, Ekko-Aureosen 47.41.

Turklasse:
1. Jo Walør Heggem, Torvikbukt il 39.28, 2. Per Kåre Gagnat, Flemma il 43.41,
3. Rolf Arne Engelseth, Tingvoll FIK 44.26, 4. Anders Magne Flemmen, Flemma il
45.57, 5. Helge Endresen, Flemma il 48.24.

Trimklasse:
Arild Gagnat, Silje Gagnat,Terje Flemsæterhaug, Britt Anne D Flemsæterhaug,
Roger Flemsæterhaug, Kristine Flemsæterhaug, Astrid Flemsæterhaug, Ann Jorunn
Aspen, Iselin Flemmen Vaagbø, Kari Flemmen, Klara Flemmen, Jan Gunnar Olsen,
Tor Olsen, Linda Koppernes, Tore Malvik, Randi Malvik, Jostein Gravem, Elise
Koppernes Berseth, Bente Koppernes, Bodil Dyrli, Møyfrid Nålsund, Stian
Koppernes Olstad, Christian Malvik, Rigmor Toven, Knut Toven, Inger Flemmen,
Henrik Endresen, Brit Flemmen Berg, Ole Bjørn Silset Warvik, Ole Johan Warvik,
Grete Ranheim, Hilde Ranheim, Olav Ohrstrand, Reidun Ohrstrand, Britt Flemmen
Vaagbø, Arne Færøyvåg, Anne Marit Nygård, Britt Randi Nordmo, Rune Nordmo,
Aksel Johansen, Leif Magne Bævre, Arve Settemsdal, Knut Gagnat, Olav Gagnat,
Arne Orseth, Sigrun Orseth, Liv Jorun Mathisen, Ingvill Flemmen, Bergsvein
Flemmen, Erlend Flemmen, Marit Flemmen, Ann Elisabet Gagnat, Eivind Gagnat,
Kjersti Gagnat, Maren Gagnat, Oda Gagnat, Jorun Ranheim, Gøril Vikør, Albert
Holten, Liv Lillevevang, Emilie Lillevevang Holten, Rita Romuld, Guro
Fredriksen, Lillian Husevaag, Torbjørn Husevaag, Heidi Husevaag, Endre
Endresen, Sonja Endresen, Egil Solli, Sigrid Anne Heggem, Inge Heggem, Svanhild
Flemmen Berg, Guro Flemmen Berg, Karen Flemmen Berg, Brit Flemmen Berg, Olav
Inge Hoem, Guri Leirdal Hoem, Lill Anita Toven, Malene Svensli, Kristin
Barstein Torvik, Kristine Barstein Torvik, Karin Watn Angvik, Gjertrud Angvik,
Brit Angvik, Bernt Angvik, Dagmar Angvik, Camilla Gagnat Tornes, Egil Øverland,
Anders Orset, Ola Bjarte Orset, Eli Joy, Ingeborg Ranheim, Ingunn Ranheim,
Helge Ranheim, Signe Indergård, Ola Indergård, Marte Indergård, Leif Egil
Dalen, Olaus Grønset, Karstein Stokke, Ole Øverland, Sverre Hoem, Gunn Marie
Engdal, Kjellaug Smevåg, Daniel Smevåg Ramsøy, Arthur Gagnat, Øystein Gagnat,
Aud Torill Gagnat, Håkon Hoem, Jan Hoem, Per Edvard Ranheim, Jo Evert Engdal.
Totalt deltakerantall ca. 150, herav 28 i aktiv- og turklasse.