Resultatliste Flemstubben 24.8.2014 for 35. gang

Resultatliste Flemstubben 24.8.2014 for 35. gang

Resultatliste Flemstubben 24.8.2014 for 35. gang

Lang løype (Flemstubben): 

M 16-20       
1        Jonas Aasbø                                   Rindal IL/Meraker SG      37.32
2        Nikolay Bruseth                               EideIL                              41.13
3        Mats Burud Skjølsvold                 Bekkelaget                          44.33
4        Sondre Sæther                                 Øksendal IL                    49.35 

M 21-34       
1        Harald Winter-Hjelm             Molde                                     41.27
2        Oddvin Gagnat Brubæk                     Flemma IL                 42.46

M 35-39      
1        Anders Sæther                                 Øksendal IL                  43.01
2        Tore Humstad                    Torvikbukt IL                                43.54 

M 40-44      
1        Folkert Seetzen                                 Torvikbukt IL                 38.29
2        Are Uran                           Averøy                                           40.43 

M 45-49      
1 Kjell Otto Råmkes                      Bud                             43.03 

M 50-54      
1 Reiner Brandstetter                        TB Neuffen              37.48 

M 55-59
1 Tron Kjønnø                                 Il Norodd                     45.46 

M 60-64
1 Jan Ove Gike     Ålesund                                                 45.37

M 70-74      
1. Bjørn Malme    Ekko Aureosen                                        52.14

K 21-34        
1. Veronica Liabø Johansen            Molde            45.47
2. Charlotte Raamkes                      Bud                49.31

K 35-39       
1. Marianne Smevåg Gundersen          Il Norodd    55.31

K 45-49      
1. Åse Orten     Molde Olymp                                   57.07 

***********


 

Turklasse     

1       Eskil Engdahl                              Torvikbukt IL                                 40.29
2       Sander Engdahl                          Torvikbukt IL                                 40.36
3       Carl Gunnar Orset                       Torvikbukt IL                                 43.24
4       Johan Fredriksen Orset               Torvikbukt IL                                 44.30
5       Helge Endresen                            Flemma   IL                                  46.25
6       Jan Arild Birkeland                        Osmarka IL                                  46.45
7       Linus Engdahl                               Torvikbukt  IL                                47.42
8       Helge Ranheim                              Flemma  IL                                  48.00            
9       Torgeir Markhus                                                                                 48.35
10    Tobias Birkeland                              Osmarka IL                                 49.38
11    Gunn Bodil Markhus                                                                            49.40
12    Frode Jacobsen                               Angvik IL                                     49.43
13    Åsleif Gagnat                                       Flemma IL                               49.56
14    Kjell Rovde                                      Jensgurulia Flyers                        51.19
15    Elise Gjøen                                      Torvikbukt IL                                 53.17
16    Per Kåre Gagnat                               Flemma IL                                   55.04
17    Ingrid Smevåg Gundersen                 Norodd                                        55.32
18    Kari Gagnat                                             Molde                                     56.39
19    Bjørnar Gagnat                                   Flemma IL                                   57.44
20    Ivar Bølset                                           Meisingset                                  58.54
21    Stig Oscar Jacobsen Glæstad            Angvik                                      1.09.50 

Kort løype ca 1,5 km: 12 - 13 og 14 - 15:
1 Tord Oliver Dyrli                         Bolsøya IL                6.02
2 Marius Ranheim Sæther           Øksendal IL               6.06
3 Vebjørn Meisingset                    Flemma IL                6.27
4 Tiril Ranheim                               Øksendal IL             7.04

Barneløp:
1       Theo Tokle Gagnat                                    Flatåsen IL                          0.44
2        Trym Tokle Gagnat                                    Flatåsen IL                          0.54
3        Annlaug Meisingset                                   Flemma IL                            0.59
4        Tuva Tokle Gagnat                                    Flatåsen IL                          1.54